Dlaczego warto nam zaufać

Jakub Dinudis - Szkolenia ADR

Naszą misją jest przekazywanie wiedzy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym ADR, w transporcie kolejowym RID, w transporcie lotniczym IATA oraz w transporcie morskim IMDG. Kamieniem węgielnym dla Dinudis Centrum Szkoleniowe było założenie w przez Kazimierę Dinudis firmy PHU Szkoleniowe Kazimiera Dinudis w 2002 roku z siedzibą przy ul. Św. Jadwigi 12.

PHU Szkoleniowe w pierwszej kolejności skupiło się na doradzaniu przedsiębiorcom w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym oraz szkoleniom stanowiskowym. Kolejnym dużym krokiem było rozszerzenie zakresu usług o prowadzenie kursów dla kierowców. Etapami wprowadzane były kursy podstawowe, specjalistyczne oraz kursy do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych.

Chcemy przyczyniać się do rozwoju świadomości i jednocześnie do tworzenia bezpiecznego otoczenia do życia i pracy.

W 2014 roku PHU Szkoleniowe Kazimiera Dinudis rozpoczęła współprace z firmą Jakub Dinudis Doradca ds. Bezpieczeństwa w logistyce, który swoją działalność prowadził poza granicami kraju. W roku 2019 Firma PHU Szkoleniowa oraz Dinudis Spółka Jawna zmieniła adres siedziby na ul. Pilczycką 163. Mając nowe możliwości poprzez własną siedzibę Dinudis Centrum Szkoleniowe otrzymało status ośrodka szkoleniowego. Otrzymanie statusu OS pozwoliło na rozszerzenie oferty o kursy okresowe dla kierowców (kod 95).

Dziękujemy naszym klientom, przyjaciołom za możliwość podążania wspólną drogą.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0